همه چیز را درباره DJ Groove Dev بدانید که با موسیقی رعد و برق خود همه وزوز را ایجاد می کند | اخبار

آیا می توانید یک شب مهمانی را بدون موسیقی تصور کنید؟ قطعا نه! خوب، یک شادی‌آفرین هنوز هم می‌تواند بدون دنبال کردن موضوعی پیش برود، اما موسیقی چیزی است که یک رویداد را کامل می‌کند. با این حال، هیچ فایده ای ندارد اگر یک دی جی خوب ندارید که حال و هوای هیجان انگیزی را به مهمانی خود اضافه کنید. با تهیه‌کننده موسیقی و دی‌جی گرو دِو آشنا شوید، مردی که با دی‌جی خود نفسی تازه به دنیای موسیقی داده است.

این مرد جوان که اهل دهلی نو است، به عنوان یک نام مورد علاقه در میان مهمانداران ظاهر شده است، و چرا که نه؟ آیا شاهد بوده اید که او به صورت زنده به DJ می پردازد؟ اوه پسر، ما مطمئن هستیم که شما بهترین دوران زندگی خود را خواهید داشت. بی عیب و نقصی که او با آن دو تکه را ترکیب می کند، شما را وادار می کند تا انواع احساسات را احساس کنید. بنابراین، اگر به دنبال برگزاری یک مهمانی هستید، تنها در صورتی که DJ Groove Dev را در کنار خود داشته باشید، همه را شگفت زده خواهید کرد.

از مجالس عروسی گرفته تا کلوپ ها و رویدادهای خصوصی، Groove Dev هاله هر نوع رویدادی را افزایش داده است. او در 15 سال سفر خود با یو یو هانی سینگ، جاسی سیدو، بمبئی راکرز، دی جی عقیل، عارف لوهر، بالی ساگو و … کار کرده است. او همچنین برنده DJ’s War 2009 شد و در کلوپ های سراسر هند اجرا داشته است. او همچنین در پوکت، بالی، موریس، دبی و غیره اجرا داشته است. او پروژه های آینده زیادی دارد، از جمله برنامه های زنده هیجان انگیز، و ما برای او آرزوی موفقیت داریم.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما