وقتی آرمین به سینه اولونگا زد و گل زد! (مقابل)

کد خبر : 1897969 |
09 فروردين 1402 ساعت 00:07 |
37.9 هزار بازدید |

9
نقطه نظر

شیکر ساهنه امهلی کینیا به ایران;

مهاجم کنیا قبل از گلزنی با یک ضربه، مدافع تیم ایران در موقعیت حمله قرار گرفت.

وقتی آرمین به سینه اولونگا زد و گل زد!  (مقابل)

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی کنیا که در نیمه اول دیدار تدارکاتی مقابل شاگردان امیر قلعهانی عملکرد خوب و جنگنده ای ارائه کرد و موقعیت های نیمه و نیمه را نیز ایجاد کرد، در دقیقه 51 یک ضد حمله سریع و البته صحنه.حتی اگر خطا قابل مشاهده نبود، در همان بازی اول گل زده شد.

با وجود اینکه آرمین سهرابیان اولین بازی ملی خود را انجام می داد و انتظار داشت استرس داشته باشد، در نیمه اول عملکرد رضایت بخشی داشت و اشتباهات کمی داشت و عملکرد او در بسته نگه داشتن دروازه ایران چشمگیر بود اما مایکل اولونگا ضربه ای به او زد. سینه و به زمین افتاد این تیم دفاعی باعث شد تیم ملی گلزنی کند.

سهرابیان که در تمام بازی مقابل کنیا در نبردهای هوایی و زمینی با مهاجمان سرعتی و ارتفاعی برتری داشت و سه بار مانع از نفوذ اولونگا شده بود، کنیا نیز قصد داشت در مرحله دروازه توپ را شوت کند و برتری پیدا کند. در این نبرد اما آقای گل با آرنج چپ به سینه مدافع ایران ضربه زد و در موقعیت گلزنی قرار گرفت و سپس در را باز کرد.

در دیدار مقابل کنیا تنها یک بار دروازه تیم ملی ایران در این مرحله به دلیل خطای مشکوک باز شد اما در دقایق دیگر بازی عملکرد خوب و هماهنگی خط دفاعی ایران به نمایش گذاشته شد. توسط سهرابیان و کنعانی ها باعث شد تا شاگردان قلانویی موفق شوند و در این بازی پیروز شدند و آن را پشت سر گذاشتند.

عکس لحظه ضربه زدن ستاره کنیا به سینه مدافع تیم ملی ایران و قرار گرفتن در موقعیت گل توسط دوربین امیرحسین خیرخواه عکاس ورزش سه ثبت شده است که همه می بینیم:

1836477
1836478

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما