پارتی خوشی کاپور، اورهان آواترامانی در دبی، شرکت در کنسرت عاطف اسلم، تماشای عکس های تعطیلات آنها | اخبار مردم

دهلی نو: بانی کاپور و خوشی کاپور، دختر فقید سریدوی، که قرار است با فیلم The Archies زویا اختر وارد دنیای بازیگری شود، مدتی را با دوستانش در دبی سپری کرده است. این بچه ستاره در حال عکس گرفتن با اورهان آواترامانی با نام مستعار اوری، بهترین دوست گروه Gen-Y از B-Town دیده شد. روز یکشنبه، اوری در شبکه‌های اجتماعی حضور پیدا کرد و هنگام شرکت در کنسرت عطیف اسلم به همراه خوشی، با هوادارانش به‌روزرسانی‌هایی از تعطیلاتشان در دبی را پذیرفت.

اوری چند نگاه از کنسرت موزیکال انداخت که نشان می داد او با دوستانش در این مراسم خوش و بش می کند. در این مراسم عطیف اسلم خواننده حضور داشت که روی صحنه اجرا کرد. خوشی که لباسی با طرح های گلدار به تن داشت، در حال ژست گرفتن با او در باشگاه دیده شد. در عکسی دیگر، او با لباسی مشکی کوچک دیده می شد و مثل همیشه جذاب به نظر می رسید.

خوشی کاپور

اوری

اوری

اوری همچنین عکس هایی با پدر خوشی و بانی کاپور فیلمساز کهنه کار و خواننده عطیف اسلم را از این مراسم حذف کرد. خوشی و اوری به تازگی به دبی رفته اند. او قبلا عکسی از پروازشان به اشتراک گذاشته بود. آن دو با خوشحالی با چند دوست روی صندلی های عقب ژست گرفتند.

اوری

خوشی کاپور کوچکترین دختر فیلمساز بانی کاپور و سریدوی است. او خواهر جانوی کاپور بازیگر و خواهر ناتنی آرجون کاپور و آنشولا کاپور است.

در مورد اولین فیلم آینده‌اش با نام The Archies، این فیلم قرار است امسال در نتفلیکس منتشر شود. این فیلم شامل مجموعه ای از بچه های ستاره بالیوود از جمله بازیگران کهنه کار آمیتاب باچان و نوه جایا باچان آگاستیا ناندا و شاهرخ خان بازیگر و دختر طراح داخلی گوری خان، سوهانا خان است. در حالی که خوشی در نقش بتی دیده می شود، سوهانا نقش ورونیکا را بازی خواهد کرد. آگاستیا آرچی سر قرمز خواهد بود.

در مورد اورهان صحبت کرد، او قبل از اینکه به دبی برود، مشغول تعطیلات در جیسالمر با آجی دوگن و دختر کاجول نیسا بود. او چندین پست را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

عکس هایی از زمان گذراندن این دو در Suryagarh, Jaisalmer توسط Orry در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد. نیسا در حال لذت بردن از شتر سواری در سراسر صحرا و یک غذای راجستانی در عکس های تعطیلات دیده می شود.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما