پس از فریادهای “دروغگو” و بدتر از آن، بایدن در زمان واقعی با مخالفان خود برخورد کند

واشنگتن – پرزیدنت بایدن در اواسط راه سخنرانی 7218 کلمه ای روز سه شنبه بود که یک قانونگذار جمهوری خواه سعی کرد او را با یک جمله ببندد: “دروغگو!”

این نماینده مارجوری تیلور گرین از جورجیا بود که رئیس جمهور با متهم کردن جمهوری خواهان به تهدید برنامه های حقوقی مانند تامین اجتماعی طعمه او را گرفت.

در ادامه سخنرانی، زمانی که آقای. بایدن خواستار پایان دادن به بحران فنتانیل در ایالات متحده شد، یک قانونگذار دیگر فریاد زد: “تقصیر توست!” – اشاره ای به میزان مواد مخدری که از طریق مرز ایالات متحده و مکزیک قاچاق می شود. یکی دیگر از نمایندگان مجلس فریاد زد توهین آمیز.

دومین سخنرانی او در مورد وضعیت اتحادیه با طغیان‌ها، تمسخرها و خنده‌های تمسخرآمیز مشخص شد، اما آقای. بایدن به مخالفان جمهوری خواه خود دست زد و در زمان واقعی با شورشیان بحث کرد. به نظر می رسد که این آغاز مبارزات انتخاباتی مجدد او باشد.

وقتی جمهوری خواهان فریاد زدند که نه، آنها امنیت اجتماعی را تهدید نمی کردند. بایدن لبخندی زد و به نظر می‌رسید که از این نزاع لذت می‌برد و اظهار داشت که خوشحال است که همه موافق هستند.

“خوشحالم که می بینم – نه، من به شما می گویم، من از تبدیل شدن لذت می برم.” بایدن گفت. بعید است که او تعداد زیادی از جمهوری خواهان را برای حمایت از قانون جذب کند، اما پاسخ او به گروهی به رهبری خانم. گرین به عنوان یادآوری نامحسوس این بود که او 36 سال به عنوان یک سناتور برای به دست آوردن آرای جمهوری خواهان برای تلاش های قانونی خود تلاش کرد.

آقای. بایدن در سخنرانی خود با محبوبیت پایین و ارقام نظرسنجی قرمز چشمک زن روبرو شد که نشان می دهد آمریکایی ها احساس نمی کنند سیاست های اقتصادی او به آنها کمک کرده است. او همچنین وارد اتاقی پر از افرادی شد که بی سر و صدا (و نه چندان بی سر و صدا) این سوال را مطرح کردند که چگونه یک رئیس جمهور 80 ساله می تواند برای انتخاب مجدد نامزد شود.

بسه آقای بایدن در حالی که وقت خود را “چطوری، مرد” کنترل می کرد – در راهروی اتاق مجلس قبل از رسیدن به میدان، جایی که معاون رئیس جمهور کامالا هریس و کوین مک کارتی، رئیس جمهور، جمهوری خواه کالیفرنیا منتظر بودند، رسید. بریده از روحیه رزمی اتاق، خانم. هریس و آقای مک کارتی درگیر صحبت های کوچکی شد و سخنران به آقا سلام کرد. بایدن به گرمی

رئيس‌جمهور شروعي متزلزل در تله پرومپتر داشت، در حالي كه اظهاراتش را مي‌دود و برخي خطوط را به هم مي‌ريخت، اگرچه انرژي زيادي داشت. زمانی که جمهوری‌خواهان شروع به هیاهو و هیاهو کردند، او انفجار بزرگ‌تری دریافت کرد، و زمانی که از تله پرومتر خارج شد و مستقیماً در مقابل میلیون‌ها مخاطب تلویزیونی مستقیماً آنها را مورد خطاب قرار داد، بسیار متحرک شد. در برخی مواقع، صحن مجلس به نظر می‌رسید که پارلمان بریتانیا، جایی که فحاشی و توهین‌های فریاد زده از سوی طرف مقابل سنتی است.


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

در سال 2009، زمانی که جو ویلسون، نماینده جمهوری‌خواه کارولینای جنوبی، در جریان سخنرانی مشترک خود در کنگره بر سر باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، فریاد زد «دروغ می‌گویی»، این یک تحقیر تلقی شد. در آن زمان، آقای ویلسون به طور رسمی توسط کل مجلس سرزنش شد.

دوره و زمانه عوض شده. قانونگذاران جمهوری خواه بر سر بخش هایی از آقای آقای “دروغگو” و هم “چرند” فریاد زدند. سخنرانی بایدن و هیچ کس شوکه نشد. پس از سخنرانی، اندی اوگلز نماینده تنسی از فریاد زدن “تقصیر توست” دفاع کرد. بایدن بحران فنتانیل را توصیف کرد و به خبرنگاران گفت که این یک “واکنش احشایی” بود.

اگرچه آقای مک کارتی در لحظاتی که تنش‌ها تهدید به جوشیدن می‌شد، مایل به بازی صلح‌جو به نظر می‌رسید – رئیس مجلس جمهوری‌خواهانی را که سر آقای آقای فریاد می‌زدند را کنار گذاشت. بایدن به دلیل درخواست برای مدون کردن شهروندی برای آمریکایی‌هایی که در کودکی به ایالات متحده آورده شده‌اند – نقش او در ماه‌های آینده این خواهد بود که تقریباً با همه آقایان مخالفت کند. دستور کار بایدن

روز سه‌شنبه، جمهوری‌خواهان بیشتر وقت خود را صرف این کردند که در این مأموریت کمک خواهند کرد. برخی از قانونگذاران حتی برای تمسخر آقای دکتر آماده شدند. بایدن پیشاپیش: خانم گرین یک بادکنک هلیومی سفید را در اطراف ساختمان کاپیتول حمل کرد و آقای را مسخره کرد. پاسخ بایدن به یک بالن جاسوسی چینی که هفته گذشته قبل از منفجر کردن آن توسط یک اف-22 آمریکایی در سواحل کارولینای جنوبی، از ایالات متحده عبور کرد.

در نقاطی، آقای بایدن صدا را کم کرد و با جلب توجه والدین عزادار تایر نیکولز، خواستار اصلاحات پلیس شد. که پس از ضرب و شتم وحشیانه در ژانویه جان باخت. 7 به دست افسران پلیس ممفیس. رئیس جمهور به شدت خواستار تحقیقات بیشتر برای پایان دادن به سرطان شد. و او مستقیماً با آمریکایی های “فراموش شده” که از نظر مالی با مشکل مواجه هستند صحبت کرد.

آقای “شغل در حال بازگشت هستند.” بایدن گفت. غرور در حال بازگشت است، به دلیل انتخاب هایی که در چند سال گذشته انجام دادیم.

وقتی از او پرسیده شد که آیا آقای یک مقام ارشد دولت گفت که بایدن برای تمسخر جمهوری خواهان آماده شده بود که رسانه های خبری او را دست کم گرفته بودند – این سخن رایج آقای آقای. مشاوران بایدن

جف نوسبام، سخنرانی‌نویس سابق بایدن، از آقای بایدن تمجید کرد. بایدن به دلیل “انجام کار بزرگ در جستجوی زمینه های مشترک و تعریف زمینه مقدس.”

بیشتر سخنرانی رئیس جمهور بایدن قدیمی بود، مملو از عبارات مستهلکی که او از آغاز اولین مبارزات انتخاباتی خود در نیم قرن پیش استفاده کرده است. آشنا به نظر می رسید به راحتی او در مقابله با جمهوری خواهان کمک کند.

گرگ شولتز، آقای دکتر، گفت: «چیزهای خوبی در مورد انجام کاری برای 50 سال وجود دارد. اولین مدیر کمپین انتخاباتی بایدن در سال 2020. او ریف هایی دارد که هرگز تغییر نخواهند کرد.”

هنگامی که رئیس جمهور اواخر شب سه شنبه به کاخ سفید بازگشت، کارکنان ایستادند و او را تشویق کردند.

کیتی ادمونسون سوگند کارون دمیرجیان گزارش کمک کرد

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان