پلی آف فوتبال کالج هشدار می دهد که تیم ها ممکن است به دلیل ویروس شکست بخورند

شیوع مجدد همه‌گیری ویروس کرونا هفته‌های پایانی فصل فوتبال کالج را در روز چهارشنبه تهدید کرد، زمانی که یک تیم از بازی جام حذفی خود کناره‌گیری کرد و به چهار مدعی قهرمانی ملی هشدار داده شد که اگر نتوانند به موقع در مسابقه شرکت کنند، می‌توانند شکست بخورند.

دقایقی پس از اینکه تگزاس A&M انصراف خود را از بازی Gator Bowl هفته آینده در جکسونویل، فلوریدا اعلام کرد، پلی آف کالج فوتبال اعلام کرد که آن را در دسامبر تغییر نخواهد داد. 31 مسابقه نیمه نهایی با حضور شماره 1 آلاباما در برابر شماره 4 سینسیناتی و شماره 2 میشیگان بازی شماره. 3 گرجستان، حتی به عنوان پروتکلی که می تواند مسابقات را قبل از شروع بازی به هم بزند، شرح داد.

بیل هنکوک، مدیر اجرایی پلی‌آف در بیانیه‌ای گفت: «در حالی که برای بازی‌های پلی‌آف آماده می‌شویم، عاقلانه و ضروری است که اقدامات احتیاطی بیشتری برای محافظت از کسانی که بازی می‌کنند و مربیگری می‌کنند، اعمال کنیم.» این سیاست‌ها از دانش‌آموزان و کارکنان ما بهتر محافظت می‌کنند و در عین حال در بدترین سناریوهای ممکن، شفافیت را ارائه می‌دهند.»

بر اساس سیاست هایی که مقامات پلی آف در روز چهارشنبه ترسیم کردند، تیمی که نمی تواند در یک بازی نیمه نهایی در دسامبر بازی کند. 31 شکست خواهد خورد و به حریف مورد نظر خود اجازه می دهد تا به طور خودکار به بازی عنوان ملی که برای ژانویه برنامه ریزی شده است، صعود کند. 10 در ایندیاناپولیس.

اگر هر دو تیم در یکی از مسابقات نیمه نهایی ناتوان از رقابت را ثابت کنند، برنده بازی نیمه نهایی دیگر قهرمان کشور اعلام می شود.

با این حال، برای خود بازی عنوان، مقداری انعطاف وجود دارد. مقامات پلی آف گفتند که مسابقات قهرمانی ممکن است چند روز دیگر موکول شود، اما باید حداکثر تا ژانویه برگزار شود. 14. اگر تیمی حتی پس از تاخیر نتواند در مسابقه شرکت کند، حریف آن قهرمان می شود. پلی آف گفت اگر هیچ یک از تیم ها نتوانند در ایندیاناپولیس ظاهر شوند، قهرمانی در این فصل وجود نخواهد داشت.

مقامات پلی آف همچنین گفتند که برنامه های مربوط به بازی های خود را تغییر می دهند و به تیم ها اجازه می دهند به جای پنج بازی سنتی، فقط دو روز قبل از شروع بازی حاضر شوند. بازی پلی آف گفت که رویدادهای مرتبط برای بازیکنان و مربیان اختیاری خواهد بود و کنفرانس های خبری به فرمت های مجازی که در فصل 2020 مرسوم شد، بازخواهد گشت.

هنکوک گفت: “ما مطمئناً آرزو می کنیم در این موقعیت نبودیم، اما تنها مسئولیت این است که هر اقدامی را که می توانیم معقولانه انجام دهیم برای محافظت بهتر از کسانی که بازی می کنند و مربیگری می کنند انجام دهیم.”

تیم های پلی آف شیوع قابل توجهی را گزارش نکرده اند – اگرچه آلاباما روز چهارشنبه اعلام کرد که هماهنگ کننده حمله و مربی خط حمله آن برای ویروس مثبت شده است.

تگزاس A&M گفت که خروج از Gator Bowl پس از افزایش موارد انجام شد که آن را بدون تعداد کافی بازیکن باقی گذاشت. مگر اینکه مقامات Gator Bowl بتوانند تیم جایگزینی برای ملاقات با No. 17 ویک فارست، دسامبر. 31 بازی می تواند اولین بازی این فصل باشد که به دلیل همه گیری همه گیر به طور ناگهانی لغو می شود.

جیمبو فیشر، مربی A&M تگزاس در بیانیه‌ای گفت: “این مایه تاسف است، اما ما بازیکنان بورسیه کافی برای حضور در یک تیم را نداریم.”

این دانشگاه گفت که علاوه بر مسائل مربوط به ویروس، فهرست تیمش به دلیل آسیب‌های غیرمرتبط با همه‌گیری محدود است.

دیو کلاوسون، مربی ویک فارست، گفت که امیدوار است سازمان دهندگان کاسه بتوانند یک تیم جایگزین برای رویارویی با تیم او پیدا کنند، تیمی که رکورد 10-3 دارد و به بازی قهرمانی کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس رسیده است.

کلاوسون در بیانیه ای گفت: «در حالی که ما از اینکه فرصت بازی با تیم فوتبال با استعداد تگزاس A&M را در هفته آینده در جکسونویل نداریم، ناامید هستیم، دانشجویان ورزشکار و کارکنان ما همچنان بسیار هیجان زده هستند و می خواهند بازی کنند. وی افزود: دانش‌آموزان ورزشکار ما به‌ویژه بزرگسالان ما شایسته این آخرین فرصت هستند تا به صورت تیمی برای کسب شانس قهرمانی به رقابت بپردازند.

حداقل یک تیم دیگر، میامی، به دلیل مشکلات ویروسی در پروتکل های بهداشتی و ایمنی شناخته شده است. میامی این هفته گفت که امیدوار است در سان باول مقابل ایالت واشنگتن در دسامبر شرکت کند. 31.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان