پنج دلیل برای اینکه کولر گازی Evoli را درست نکرده اید

gasسیستم تهویه مطبوع قابل حمل Honeywell دارای چرخ های کاستور صاف و روان برای حرکت بدون مشکل است. صاحبخانه ها یا انجمن های مسکن اغلب در مورد هزینه ها و آشفتگی ها تمایلی ندارند، بنابراین یک دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل یا پنجره ای 12000 BTU گزینه عالی شما است. تهویه مطبوع 12000 BTU بهترین راه برای کنترل گرمای بیش از حد است. این امر عمدتاً برای کودکان خردسال، افراد مسن و افراد حساس به گرما حیاتی است.

اگر از قبل دارای سوراخی از طریق دیوار هستید، نصب مانند واحد پنجره است. نصب تهویه مطبوع مرکزی در مقیاس کامل پیچیده است و نیاز به حفاری، ساخت شبکه لوله متعهد و نصب واحد بیرونی دارد. واحد کندانسور در پشت جایی قرار دارد که فن هوا را روی کویل های اواپراتور می فرستد. برای یک مینی اسپلیت AC، شما واحد کندانسور را در بیرون (یا "شکاف") دارید. هنگام خرید یک AC جدید، به EER یا رتبه بندی بهره وری انرژی نگاه کنید. هرچه این عدد بیشتر باشد، AC کارآمدتر است.

General Air Conditioner Representative

در حالی که واحدهایی با EER عالی ممکن است در اصل لوکس‌تر باشند، اما در درازمدت در هزینه‌های انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. هایسنس در انواع اینورتر عرضه می شود و سینگر ویژگی های "باله طلایی" و "اینورتر سبز" را اضافه می کند که طول عمر AC را افزایش می دهد و همچنین انتشار کربن را کاهش می دهد. این کمتر به دلیل کشش اضافه ای است که بر روی پیشرانه توسط AWD وارد می شود، زیرا سیستم AWD به وزن 100 تا 200 پوندی بیشتر به وزن خودرو می افزاید.

ساختار مینی اسپلیت می تواند هزینه بیشتری را در قبض انرژی به همراه داشته باشد. مینی اسپلیت AC نیاز به مبرد، کندانسور، همراه با هواگیرهای نصب شده دارد. ابعاد LW1216ER 23.62 "Wx22.20" Dx15 اینچ است، حداکثر عرض پنجره 39 اینچ و وزن آن 81 پوند است. این 12000 BTU یک سیستم تهویه مطبوع پنجره ای است که برای خنک کردن یک اتاق 550 فوت مربعی ایده آل است.

چندین سبک AC در محدوده رتبه بندی 12000 BTU وجود دارد.

این تهویه مطبوع کوچک ایده آل است که برای آپارتمان ها، دفاتر، کابین ها، اتاق های نشیمن یا اتاق های بازی در نظر گرفته شده است. با کولر گازی کامپکت پنجره‌دار 115 ولتی Frigidaire 12000 BTU 115V دنیای خود را خنک و دنج کنید! چندین سبک AC در محدوده رتبه بندی 12000 BTU وجود دارد. و اندازه و وزنی دارند که مزیت قطعی در ایمنی غیرفعال به آنها نمی دهد. در بخش بعدی، اندازه، وزن و ویژگی‌های ایمنی خودرو و اینکه چگونه می‌توانند بر مصرف سوخت شما تأثیر بگذارند، بحث خواهیم کرد.

General Gold 12000 Air Conditioner

نگاهی گذرا به رتبه‌بندی EPA برای خودروهای موجود با گیربکس‌های دستی و اتوماتیک نشان می‌دهد که گیربکس‌های دستی تنها انتخاب برای اوج اقتصادی هستند. هر نوع ویژگی های خاص خود را دارد و هر کدام را برای خریدار انتخاب فردی می کند. یکی از ملاحظات اصلی این است که از یک "آستین" معمولی برای قرار دادن واحد استفاده کنید یا اگر می خواهید مدلی با شاسی کشویی پیدا کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از برای خواندن بیشتر در خصوص کولر گازی پرتابل در این قسمت کلیک کنید – چک کنید اینجا – دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان