کلوپ و تنهاخ: تحین به فجایع هیلزبورو و مونیخ ممنوع!

کد خبر : 1894043 |
14 مارس 1401 ساعت 18:31 |
10.5 هزار بازدید |

10
نقطه نظر

در آستانه دیدار امشب لیورپول و منچستریونایتد، مربیان دو تیم از هواداران خود خواستند در دیداری که در آنفیلد برگزار شد، از سر دادن شعار درباره فجایع مونیخ و هیلزبورو خودداری کنند.

کلوپ و تنهاخ: تحین به فجایع هیلزبورو و مونیخ ممنوع!

به گزارش “ورزش سه”، دیدارهای لیورپول و منچستریونایتد همیشه حساس و پرتنش است اما یکی از بحث های حاشیه این دیدارها شعارهایی است که بارها از سوی برخی از هواداران دو تیم درباره فجایع صورت گرفته است. که دو باشگاه در گذشته با آن روبرو بوده اند.

یورگن کلوپ و آریک تناخ در آستانه بازی امشب به هواداران هشدار داده اند که از شعار دادن درباره فاجعه هیلزبورو و مونیخ خودداری کنند.

چند روز پیش، منچستریونایتد برنامه ای را برای آموزش هواداران خود در مورد فاجعه هیلزبورو اعلام کرد. این حرکت پس از پیروزی 4-0 لیورپول مقابل یونایتد در فصل گذشته انجام شد. باشگاه منچستریونایتد این شعارها را کاملا غیرقابل قبول توصیف کرد.

در گذشته هواداران لیورپول در رابطه با فاجعه هوایی مونیخ شعارهای تمسخر آمیزی سر داده بودند و خشم منچستریونایتد را برانگیختند.

در آستانه دیدار امشب در آنفیلد، دو مربی گفت وگوی مشترکی با هواداران داشتند.

1805903

یورگن کلوپ گفت: “سر و صدا را پایین بیاورید، اما جو را مسموم نکنید. ما نمی خواهیم شاهد سروصدای شما باشیم. ما از شما می خواهیم که از تیم خود حمایت کنید و می خواهیم شاهد جو هیجانی در ورزشگاه باشیم. اما اگر چیزی فراتر از این است، ما آن را نمی خواهیم.» به خصوص شعارهایی که در فوتبال جایی ندارند، اگر سر و صدا را حفظ کنیم و فضا را مسموم نکنیم، به نفع همه است.

آریک تناخ همچنین گفت: رقابت لیورپول و منچستریونایتد یکی از بزرگترین رقابت های دنیای فوتبال است، همه ما هیجان هواداران را در جریان بازی های این دو تیم دوست داریم، اما خطوط قرمزی وجود دارد که نباید وجود داشته باشد. تراژدی برای رسیدن به هدف قابل قبول نیست و باید فورا متوقف شود.

1807457

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances