گان در اولین رویداد بزرگ UFC فرانسه، Tuivasa را ناک اوت کرد

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

سیریل گان فرانسوی در اولین رویداد مهم تبلیغاتی در کشور از زمان قانونی شدن این ورزش در سال 2020 در مقابل تماشاگران خانگی در ورزشگاه Accor Arena در سواحل رودخانه سن، یک پیروزی ناک اوت مهیج مقابل تای تویواسای استرالیایی به دست آورد.

این دو وزنه برانگیز با اجرای هوسناک دور اول “La Marseillaise”، سرود ملی فرانسه، در مسابقه اصلی دعوا کردند که باعث شد تا انتظار طولانی برای مقررات این ورزش برای فرانسوی ها ارزشش را داشته باشد. طرفداران

تویواسای استرالیایی در راند دوم گان را با یک پتک دست راست به بوم فرستاد، اما گان با یک سری ضربات وحشیانه به بدن برگشت و تقریباً مبارزه را خاتمه داد.

دو دقیقه بعد از بازی سوم، گان با یک ضربه به سر تویواسا را ​​متحیر کرد، و اگر چه استرالیایی سرسخت ساج در ابتدا حاضر به پایین آمدن نشد، گان فشار را انباشته کرد.

یک آپرکات سمت راست شروع پایان را نشان داد و گان مردش را به پایین تعقیب کرد و با هر دو دست ضربات رعد و برقی وارد کرد تا KO در 37 ثانیه باقی مانده در کادر ثابت شود.

گان قبل از تشکر مکرر از آنها و درخواست برای ضربه زدن به عنوان قهرمانی گفت: “اگر کسی در مورد خوب بودن تماشاگران فرانسوی شک داشت، دیگر شکی وجود ندارد.”

در مسابقه اصلی، رابرت ویتاکر، دارنده عنوان قهرمانی میان‌وزن سابق، عملکرد خیره‌کننده‌ای از ماروین وتوری به نمایش گذاشت که ممکن است او را در رقابت برای یک ضربه دیگر به کمربند، علیرغم باخت در مبارزه قهرمانی مقابل اسرائیل آدسانیا، قهرمان فعلی، در رقابت قرار دهد. در ماه فوریه

با نمایش قرمز، سفید و آبی پرچم فرانسه بر روی زمین هشت ضلعی بین مبارزات، کارت اصلی شش مبارزه برای هواداران پرانرژی خانگی شروعی آهسته داشت زیرا مبارز انگلیسی ناتانیل وود با تصمیم متفق القول چارلز ژوردن فرانسوی را شکست داد.

ویلیام گومیس پاریسی به زودی چیزی برای تشویق آنها به آنها داد، زیرا او از تلاش خطرناک یارنو ارنس قبل از برنده شدن در کارت امتیازی داوران فرار کرد.

گومیس خوشحال در یک مسابقه پس از مبارزه گفت: “من صدای جمعیت را شنیدم و فکر کردم نه، نمی توانم اکنون تسلیم شوم — ترجیح می دهم اینجا بمیرم تا تسلیم شوم. به جای تسلیم شدن، میمیرم.” مصاحبه در حالی که طرفداران تایید خود را به صدا درآوردند.

(رویترز)

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان