5 نکته از تالار شهر مایک پنس CNN

معاون رئیس جمهور سابق، مایک پنس، اولین روز کامل خود را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری که به طور رسمی اعلام شده بود، با تالار شهر CNN چهارشنبه شب در آیووا به پایان رساند و خود را یک محافظه کار با تجربه و سنتی معرفی کرد.

اما چالش‌های او در یک میدان مقدماتی جمهوری‌خواهان تحت سلطه رئیس‌جمهور سابق دونالد جی. ترامپ در طول تقریباً 90 دقیقه این رویداد مشهود بود.

آقای. پنس بلافاصله به دنبال این بود که خود را با اقدامات دولت ترامپ که مورد تشویق بسیاری از جمهوری خواهان قرار گرفت، هماهنگ کند، در حالی که تضادهای آشکار و غیرمستقیم را با آقای ترامپ ترسیم کرد. ترامپ، نامزد پیشتاز این نامزدی. این یک اقدام متعادل کننده دشوار برای هر نامزد جمهوری خواه است، به ویژه برای آقای. معاون سابق رئیس جمهور ترامپ که تاکنون در نظرسنجی ها مورد توجه چندانی قرار نگرفته است.

او همچنین با استناد به کتاب مقدس و تأکید بر مخالفت خود با سقط جنین و حقوق تراجنسیتی ها به دنبال آن بود که به عنوان محافظه کار اجتماعی پیشرو در رقابت ظاهر شود.

او می‌گوید: «من بازویم را دور آن‌ها و والدینشان می‌گذاشتم، اما قبل از اینکه یک عمل شیمیایی یا جراحی انجام دهند، می‌گفتم «صبر کن، فقط صبر کن». پنس در پاسخ به سوالی درباره مخالفتش با مراقبت از انتقال جنسیت برای جوانان حتی در صورت رضایت والدین گفت.

در اینجا پنج مورد از غذاها آورده شده است:

تعدادی از نامزدهای جمهوری خواه در انتخابات 2024 با نحوه فاصله گرفتن از آقای آقای مشکل مواجه شده اند. ترامپ که کنترل قوی بر بخشی از پایگاه جمهوری خواهان دارد.

آقای. پنس در اوایل تالار شهر با این موضوع مواجه شد، زمانی که از او در مورد احتمال کیفرخواست دیگری برای آقای دکتر سوال شد. ترامپ. دادستان های فدرال به آقای تیم حقوقی ترامپ می‌گوید که او هدف تحقیقاتی در رابطه با رسیدگی به اسناد طبقه‌بندی‌شده پس از خروج او از قدرت است.

آقای او گفت: «این به طرز وحشتناکی برای کشور تفرقه افکن خواهد بود. پنس گفت که “امیدوارم” کیفرخواست صادر نشود. این همچنین پیامی وحشتناک به جهان گسترده‌تر خواهد فرستاد.»

وی افزود: “هیچ کس فراتر از قانون نیست”، زمانی که تحت فشار قرار گرفت که آیا دادستان ها نباید کیفرخواست را پیگیری کنند، حتی اگر آنها معتقد باشند که آقای دکتر. ترامپ مرتکب جنایت شده بود. اما او پیشنهاد کرد که وضعیت مربوط به آقای. ترامپ “شرایط منحصر به فردی را در اینجا ارائه کرد.”

وی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان رئیس جمهور، آقای او را عفو خواهد کرد یا خیر. اگر ترامپ به جرمی محکوم شد، آقای. پنس در عوض تغییر مکان داد تا با آرامش در مورد شانس خود در مسابقه صحبت کند.

او گفت: مطمئن نیستم که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شوم. اما من معتقدم که ما شانس مبارزه داریم. من واقعاً معتقدم که این کار را می کنیم.»

آقای. پنس در مورد حفظ اسناد خود با موشکافی خود مواجه شده است، اما وزارت دادگستری از پیگیری اتهامات خودداری کرد.

ساعاتی قبل از شهرداری، آقای. پنس شدیدترین نکوهش های خود را تا به امروز نسبت به آقای دکتر صادر کرد. ترامپ، او را به خاطر اقداماتش در ژانویه مورد انتقاد قرار داد. 6، 2021.

آقای. پنس، که به مشروعیت بخشیدن به آقای. ترامپ از نظر برخی محافظه‌کاران در سال 2016 و مدت‌ها ستوان وفادار او بود، آقای ترامپ را رد کرد. کمپین فشار ترامپ برای رد کردن موثر پیروزی رئیس جمهور کنونی بایدن در کالج الکترال. او تهدیدهای «هنگ مایک پنس» را از سوی برخی از اوباش طرفدار ترامپ که در آن روز به ساختمان کنگره حمله کردند، جلب کرد.

در طول سالن شهر به مدیریت دانا باش، آقای. پنس دوباره به صراحت گفت که او و آقای. ترامپ در رویکرد خود نسبت به نتایج انتخابات 2020 “تفاوت” داشت.

او گفت: «این تغییری نکرده است. اما در مورد آینده این کشور، آینده حزب جمهوری خواه نیز اختلافات عمیقی وجود دارد.

در پاسخ به این سوال که آیا او به عفو کسانی که به ساختمان کنگره حمله کردند فکر می کند، به عنوان آقای. آقای ترامپ پیشنهاد کرده است که این کار را انجام دهید. پنس گفت: «من هیچ علاقه یا قصدی برای عفو کسانی که به افسران پلیس حمله کردند یا ساختمان کنگره ما را خراب کردند، ندارم. آنها باید در برابر قانون پاسخگو باشند.»

این بیانیه واکنش شنیدنی کمی از سوی حضار به دنبال داشت.

حتی به عنوان آقای پنس بر موارد اختلاف نظر با آقای پنس تاکید کرد. ترامپ همچنین مکرراً در مورد زمان مشترک آنها در کاخ سفید صحبت می کرد و در مورد موضوعات مختلفی مانند مهاجرت، سقط جنین و همه گیری بحث می کرد و چالش حضور در یک رکورد بسیار نزدیک به یک رقیب سیاسی را نشان می داد.

من نمی‌توانستم بیشتر از این افتخار کنم که معاون رئیس‌جمهوری در دولتی بودم که سه نفر از قاضی‌هایی را که Roe v. به سمت تپه خاکستر تاریخ جایی که به آن تعلق دارد بروید.»

او در نقطه‌ای دیگر گفت: «من به هر کاری که در دوران مدیریت خود انجام دادیم افتخار می‌کنم که در بحبوحه بدترین بیماری همه‌گیر در ۱۰۰ سال گذشته، در کنار خانواده‌ها و مشاغل قرار بگیریم.

آقای. پنس، فرماندار سابق ایندیانا، مردی با ایمان عمیق است، و متحدانش فرصتی برای برقراری ارتباط با رای دهندگان انجیلی در آیووا، ایالت پیشرو که خانه بسیاری از رای دهندگان محافظه کار اجتماعی است، می بینند.

آقای. پنس در مورد سفر ایمانی شخصی خود صحبت کرد و سخنان خود را با اشاره به کتاب مقدس پاشید. او همچنین بر مخالفت خود با حقوق سقط جنین تاکید کرد و متعهد شد که “تا زمانی که قداست زندگی را به مرکز قوانین آمریکا در هر ایالت این کشور برگردانیم، آرام نخواهیم گرفت و تسلیم نخواهیم شد.”

او گفت: “اگر من این امتیاز بزرگ را داشته باشم که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده خدمت کنم، از آرمان زندگی در هر سطحی حمایت خواهم کرد”، حتی در حالی که اذعان داشت که “ما راه درازی در پیش داریم تا قلب ها را بدست آوریم و قلب ها را به دست آوریم. ذهن مردم آمریکا.”

برخی از نامزدهای جمهوری خواه ریاست جمهوری تمایلی به ارائه جزئیات در مورد مواضع خود در مورد سیاست سقط جنین ندارند، یا نحوه رویکرد خود را بسته به مخاطبان تعدیل کرده اند. آقای. پنس مشتاق به بحث در مورد این موضوع به نظر می رسید، اما او با رقابت سختی برای رای دهندگانی مواجه است که اغلب تحت تأثیر این موضوع هستند. رای دهندگان انجیلی سفید در نهایت به یکی از آقایان تبدیل شدند. مهم ترین حوزه های انتخاباتی ترامپ و بسیاری از نامزدهای دیگر از جمله فرمانداری. ران دیسانتیس از فلوریدا نیز به سختی در حال رقابت با آن رای دهندگان هستند.

آقای. پنس با استناد به رونالد ریگان، رئیس‌جمهور سابق، از هزینه‌ها ابراز شکایت کرد و از سیاست خارجی عضلانی که بر رهبری آمریکا در جهان تأکید داشت، دفاع کرد.

در طول شب، او اغلب شبیه یک نامزد جمهوری خواه از دوران پیش از ترامپ بود.

آقای جو بایدن گفت: «برای من ناامیدکننده است که موضع دونالد ترامپ در مورد اصلاحات حقوقی مشابه موضع جو بایدن است. پنس در حالی که درباره شبکه امنیت اجتماعی صحبت می کرد، گفت.

او هر دو آقا را سرزنش کرد. ترامپ – سوگند یاد کن، به طور اریب تر، آقای. DeSantis – به دلیل وضعیت خود نسبت به اوکراین.

زمانی که ولادیمیر پوتین وارد اوکراین شد، رئیس جمهور سابق او را نابغه خطاب کرد. پنس گفت. من تفاوت بین یک نابغه و یک جنایتکار جنگی را می دانم.

کشیدن انگشت روی Mr. دسانتیس، او در نقطه‌ای دیگر گفت: «می‌دانم که برخی در این مناظره جنگ در اوکراین را یک اختلاف ارضی خوانده‌اند. این نیست.” آقای. دیسانتیس، که از این عبارت استفاده کرد، از آن زمان به دنبال توضیح این توصیف بوده و همچنین با آقای دکتر تماس گرفته است. پوتین جنایتکار جنگی

و علیرغم دخالت خودش در قانون گام اول، بازنگری اساسی عدالت کیفری دو حزبی در دوران دولت ترامپ، آقای. پنس نت های سختی در مورد جنایت به صدا در آورد. او گفت: «به صراحت فکر می‌کنم که باید از رویکرد قانون قدم اول یک گام به عقب برداریم.

با پایان یافتن این رویداد، آقای. به پنس بارها و بارها تحت فشار قرار گرفت که چگونه او در انتخاب بازیگر نقش آفرینی کرد. ترامپ با وعده حمایت از نامزد جمهوری خواه به عنوان تهدیدی برای قانون اساسی. آقای. پنس مستقیماً پاسخی نداد و تاکید کرد: “فکر نمی‌کنم دونالد ترامپ نامزد انتخاب شود.”

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما