7 حقیقتی که همه باید درباره قانون جذب بدانند

ما هنوز در حال یادگیری در مورد خواص مختلف عناصر مختلف در مقیاس نانو هستیم. او هنوز به جایی که می‌خواست نبود، اما اجازه نمی‌داد خودش را به گناه و گناه کشانده شود. تراشه های کامپیوتری همچنان کوچکتر و قدرتمندتر خواهند شد. چانگ، کنت. نانوسیم‌ها ممکن است به تراشه‌های کامپیوتری فوق‌سریع منجر شوند. مجله نیویورک تایمز. براون، چاپل. "باکتری ها سیم های رسانا را رشد می دهند." ای ای تایمز اما چرخاندن آنها به روشی دیگر می تواند ماده ای را 100 برابر قوی تر از فولاد کند. میکروسکوپ های تونلی روبشی از جریان الکتریکی ضعیفی برای بررسی مواد اسکن شده استفاده می کنند. در عوض، یک دانشمند نانو می تواند از میکروسکوپ تونل زنی روبشی یا میکروسکوپ نیروی اتمی استفاده کند.

امیدواریم اگر و زمانی که به آن نقطه رسیدیم، راهی برای چیدمان نانوسیم‌ها به شکلی که می‌خواهیم داشته باشیم تا بتوانیم از آن‌ها تا حد امکان استفاده کنیم. به این ترتیب با افزایش قدرت ذهن می توان به برنامه ریزی ذهنی دست یافت، از استرس زندگی دوری کرد، با تمایلات منفی مبارزه کرد و رسیدن به موفقیت در نیمه راه در کسری از زمان بسیار آسان خواهد بود. آنا کرس، روانشناس بالینی دارای مجوز در مطب خصوصی در پرینستون، نیوجرسی توضیح می دهد: «آمیختگی احتمالی فکر-عمل یک تحریف شناختی است که افراد را به این باور می رساند که صرف فکر کردن به یک رویداد منفی، احتمال وقوع آن را افزایش می دهد. بسیاری از مردم از شما می خواهند که باور کنید قانون جذب شیطانی است زیرا بر مادی گرایی متمرکز است. این قانون جذب 100٪ رایگان است. حالا بیایید ببینیم اگر به جای آن از قانون جذب استفاده کنید چه اتفاقی می افتد. در بخش بعدی، روش‌هایی را که دانشمندان می‌توانند نانوسیم‌ها را از پایین به بالا رشد دهند، بررسی خواهیم کرد. در بخش بعدی خواهیم فهمید که مهندسان چگونه نانوسیم ها را می سازند.

Law Of Attraction

تیمی از محققان هلندی از آرسنید ایندیم نانوسیم‌هایی ساختند و به الکترودهای آلومینیومی متصل کردند. در دانشگاه آرکانزاس، محققان از نانوسیم ها برای پوشش ایمپلنت های تیتانیوم استفاده می کنند. شما روی چیزهایی که می خواهید تمرکز می کنید تا چیزهایی که نمی خواهید. تجسم: استفاده از تجسم برای توسعه قدرت ذهن شامل بستن چشمان خود و تصور آنچه می خواهید اتفاق بیفتد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از قدرت تجسم و جملات تاکیدی مثبت برای آوردن آنچه می خواهید به زندگی خود استفاده کنید. با این حال، لازم است قبل از شروع تجسم، تابلوهای رویایی ایجاد و آزمایش کنید. وقتی با اجسامی که در مقیاس نانو یا کوچکتر هستند کار می کنید، شروع به ورود به حوزه مکانیک کوانتومی می کنید. با تکیه بیشتر بر مهارت ها و توانایی های خود شروع کنید. او تابلوی دید خود را حتی بیشتر تغییر داد تا این موضوع را منعکس کند، و توانست یک تاجر ثروتمند چینی را از طریق یک گروه مغز متفکر جذب کند که به خاطر ذهنیت جدید، پشتکار و ارتعاشاتی که منتشر می کرد، مایل بود از او حمایت مالی کند تا در آمریکا جادو یاد بگیرد..

ارتعاشات چاکراهای من به فرکانسی که جهان را به صورت هولوگرافیک تجلی می دهد، تنظیم می شود. این به سادگی به ارتعاشات شما پاسخ می دهد و انرژی بیشتری را که می فرستید فراهم می کند. ما فراتر از وحشیانه ترین تصوراتمان خلاق هستیم. از آنجایی که ما هنوز در مورد خواص نانوسیم ها و سایر ساختارهای نانومقیاس می آموزیم، ممکن است هزاران کاربرد وجود داشته باشد که حتی به آن توجه نکرده ایم. نقاط کوانتومی مجموعه‌ای از اتم‌ها هستند که با هم مانند یک اتم غول‌پیکر عمل می‌کنند – هرچند که ما هنوز در مقیاس نانو صحبت می‌کنیم.

اسرار Law Of Attraction برتر

برخی دیگر هنوز مرموز هستند و ممکن است ویژگی هایی را نشان دهند که در حال حاضر نمی توانیم آن ها را پیش بینی کنیم. وقتی فوراً نتیجه ای را نمی بینیم، دلسرد شدن آسان است. آسان است که بیشتر به آنچه نمی خواهیم فکر کنیم تا به آنچه انجام می دهیم. هر چه بیشتر ارتعاش آن را ارائه دهید، قانون جذب بیشتر شما را با آن تطبیق می دهد، و غیره… جهان باید دوباره با ارتعاش ما هماهنگ شود و آن را تأیید کند، درست مانند زمین که وقتی دست ما آن را رها می کند، سیب را می کشد. برای قابل مشاهده شدن پرتو، باید ذرات ریز را در مسیر آن قرار دهید تا نور را پراکنده کند (مانند گرد و غبار گچ یا پودر بچه). با این حال، باید چیزهای بیشتری در این داستان وجود داشته باشد، زیرا می‌دانیم که برخی از بزرگترین متفکران جهان به ما گفته‌اند، و برخی نیز ثابت کرده‌اند، که ما می‌توانیم چیزها را با تمرکز بر آنها، با اعتقاد به اینکه آنها می‌توانند اتفاق بیفتند و هدایت خودمان را انجام دهیم، انجام دهیم. انرژی نسبت به آنها در حال حاضر، دانشمندان و مهندسان باید زمان زیادی را صرف ساختن کسری از تعداد نانوسیم‌هایی کنند که برای یک تراشه ریزپردازنده نیاز دارند.

دریابیم که چگونه مقابله با( الف) خیلی بد Law Of Attraction

مقیاس های کوچک ساخت ترانزیستورها را بسیار دشوار می کند – در حال حاضر، مهندسان معمولاً سیم ها را با ابزار در جای خود دستکاری می کنند در حالی که همه چیز را از طریق یک میکروسکوپ قدرتمند مشاهده می کنند. هسته اصلی آموزه های او این است که شما می توانید یک زندگی معنوی و جادویی داشته باشید که از همین الان شروع می شود، از جایی که هستید، در هر زمینه ای که هستید. برای نانوسیم ها استفاده کنید و آن را حکاکی کنید تا به اندازه مناسب برسید. به این ترتیب، شما جزئیات آن چشم انداز را با انرژی فکری خود تغذیه می کنید، و اگر آن را درست انجام دهید – به طوری که توصیفات می گویند – در نهایت به همان خانه ای می رسید که تجسم کرده اید یا ماشینی که از یک مجله جدا کرده اید و در بالا چسبانده اید. میزت. اکثر مردم هرگز از سطح یک خارج نمی شوند و محکوم به رنج کشیدن در این جهنم خودخواسته دنیای درون هستند. برخی از نانوسیم ها رساناها یا نیمه هادی های بسیار خوبی هستند و اندازه کوچک آنها به این معنی است که سازندگان می توانند میلیون ها ترانزیستور دیگر را روی یک ریزپردازنده منفرد قرار دهند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این است که برخی از نانوسیم ها رسانای بالستیک هستند. شایستگی و ارشدیت اغلب به عنوان دلیل موفقیت ذکر می شود. ترکیبی از غنی سازی شخصی، جهت گیری های حرفه ای، روانشناسی و بازی ها و ابزارهای قدرت ذهن می تواند به دستیابی به نگرش مثبت و شکاک نسبت به موفقیت کمک کند. از طریق قانون جذب، ما قدرت تجلی و همچنین تکنیک های خاصی را کشف می کنیم که به ما می آموزد چگونه رویاهای خود را آشکار کنیم. نانوسیم‌های پیزوالکتریک ممکن است در آینده نیرو را برای سیستم‌های با اندازه نانو تامین کنند، اگرچه در حال حاضر هیچ کاربرد عملی وجود ندارد. صدها کاربرد بالقوه دیگر نانوسیم در الکترونیک وجود دارد. همه کاربردهای نانوسیم در حوزه الکترونیک نیستند.

افرادی که از قانون جذب به درستی برای ابراز عشق استفاده می کنند، می توانند با هرکسی که همتای خوبی باشد، رابطه برقرار کنند. یک استراتژی کلیدی که توسط موفق ترین افراد جهان به کار گرفته می شود این است که هدف را به گونه ای که قبلاً در چشمان شما تکمیل شده است، تجسم کنید. اکثر مردم در یافتن انگیزه برای هر چیز جدید مشکلی ندارند، اما موفقیت بلندمدت شما چطور؟ این می گوید که یک روشن بین می تواند هاله افراد را که بدنشان منتشر می کند ببیند و تفسیر کند. مطالب ارزشمند بیشتری از جان پانلا ببینید و راه حل پیدا کنید! صرف نظر از نوع افکاری که فرد دارد، تجلی طبیعتاً اتفاق می افتد زیرا ما از انرژی شکل گیری ذهن برای تجلی استفاده می کنیم و به مثبت یا منفی بودن محتوای آن افکار بستگی ندارد. آنچه "راز" در مورد آن است، استفاده از تفکر مثبت برای "تجلی" نتایج مثبت و اجتناب از نتایج منفی است. همانطور که گری وی می گوید: «قانون جذب فقط در صورتی کار می کند که این کار را انجام دهید. "پس به افکار مثبت فکر کنید، برای موفقیت آماده شوید، توجه کنید و سپس مانند یک دیوانه برای رسیدن به آنچه می خواهید تلاش کنید.

وقتی به مقیاس اتمی می رسید، با اندازه هایی سروکار دارید که در واقع کوچکتر از طول موج نور مرئی هستند. برخی از این کلاس‌ها به‌صورت رایگان در دسترس هستند و برخی می‌توانند به شما کمک کنند تا به شما گواهینامه تبدیل شدن به یک متخصص قانون جذب و ایجاد یک حرفه در آن را کمک کنند. باکتری به نام Geobacter sulfurreducens الکترون ها را روی اتم های فلز می ریزد (الکترون ها محصول جانبی مصرف سوخت باکتری هستند). این امر سرعت حرکت الکترون ها را کند می کند و به عنوان یک محصول فرعی گرما ایجاد می کند. نانوسیم‌ها می‌توانند الکتریسیته را به طور موثر و بدون محصول جانبی گرمای شدید هدایت کنند.

دانشمندان می توانند یک میله ساخته شده از یاقوت کبود را گرم کنند، کابل را دور میله بپیچند و کابل را بکشند و آن را نازک کنند تا یک نانوسیم ایجاد شود. چند رویکرد مختلف برای کاهش کابل فیبر نوری به مقیاس نانو وجود دارد. تکامل اینکه شما چه کسی هستید نتیجه آن چیزی است که به آن تبدیل شده اید و چه کسی به بودن خود ادامه می دهید. در آلمان ضرب‌المثلی داریم که می‌گوید: «همانطور که در جنگل فریاد می‌زنید، باز هم پژواک می‌شوند.» در اصل، قانون جذب بیان می کند که آنچه فکر می کنید و احساس می کنید تعیین می کند که چه چیزی را به زندگی خود جذب خواهید کرد. شما به طور طبیعی شروع به احساس بخشی از جهان می کنید.

Law Of Attraction برای ایجاد یک تاثیر در کسب و کار آنلاین شما است.

آیا همیشه احساس می کنید که هیچ وقت کافی نیست؟ نانولوله کربنی ساختاری استوانه‌ای است که شبیه یک صفحه گرافیتی است. نانوسیم‌ها تنها یکی از سازه‌های هیجان‌انگیز هستند که مهندسان و دانشمندان در مقیاس نانو در حال کاوش هستند. رویکرد پایین به بالا یک فرآیند مونتاژ است که در آن ذرات کوچکتر به هم می پیوندند تا ساختار بزرگتری بسازند. این تونل زنی الکترونی نامیده می شود، اما این نام واقعاً به شما نمی دهد که چقدر این فرآیند می تواند عجیب باشد. شما می توانید با استفاده از لایه های ضخیم تر عایق از تونل زدن الکترون جلوگیری کنید زیرا الکترون ها فقط می توانند در فواصل بسیار کوچک حرکت کنند. الکترون از یک طرف عایق به طرف دیگر عبور می کند بدون اینکه واقعاً به خود عایق نفوذ کند یا فضای داخل عایق را اشغال کند.

اگر عایق به اندازه کافی نازک باشد، الکترون می تواند از یک طرف عایق به طرف دیگر عبور کند. این همچنین ذره گذشته باستانی مریض است. سوگواری درگذشت یکی از عزیزان با کاهش حجم طلا به اندازه نانوذرات، نقطه ذوب آن را کاهش می‌دهید، زیرا وقتی ذره‌ای را تا مقیاس نانو کاهش می‌دهید، نسبت سطح به حجم افزایش قابل توجهی پیدا می‌کند. ویژگی‌های عنصری که در تجربه روزمره خود با آنها آشنا هستیم – و روش‌هایی که انتظار داریم آنها رفتار کنند – ممکن است زمانی که آن عناصر را به اندازه یک نانومتر کاهش می‌دهیم، اعمال نشوند. در مقیاس نانو، عناصر می‌توانند ویژگی‌های بسیار متفاوتی نسبت به آنچه ما انتظارش را داشتیم نشان دهند. پزشکان کشف کرده‌اند که بافت ماهیچه‌ای گاهی به خوبی به تیتانیوم نمی‌چسبد، اما وقتی با نانوسیم‌ها پوشانده می‌شود، بافت می‌تواند خود را به ایمپلنت متصل کند و خطر شکست ایمپلنت را کاهش دهد. پزشکان می توانند از این نانوربات ها برای درمان بیماری هایی مانند سرطان استفاده کنند. من چیزهای زیادی در مورد رشد روانی می دانم، و این کتاب فقط نسخه اصلاح شده دیگری از همان تکنیک ها و آموزش هایی نیست که برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته اند.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما