BCCI به روز رسانی های بزرگی را در مورد بازگشت Jasprit Bumrah، Rishabh Pant، KL Rahul و Shreyas Iyer ارائه می دهد. اخبار کریکت

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) اخیراً به‌روزرسانی‌های تشویقی پزشکی و تناسب اندام در مورد پنج بازیکنی که در حال حاضر تحت توانبخشی در آکادمی معتبر ملی کریکت (NCA) در بنگالورو هستند، منتشر کرده است. به‌روزرسانی‌ها شامل پیشرفت بازیکنان ستاره Jasprit Bumrah، Prasidh Krishna، KL Rahul، Shreyas Iyer و Rishabh Pant می‌شود. از آنجایی که طرفداران کریکت مشتاقانه منتظر بازگشت خود به زمین هستند، تیم پزشکی BCCI از پیشرفت های آنها ابراز خرسندی کرده است و امیدواری برای بهبودی سریع است.

جاسپیت بومرا و پراسید کریشنا

داستان های پرطرفدار cre

جاسپریت بومرا و پراسید کریشنا، بول‌بازان قدرتمند و سریع، به پایان مراحل توانبخشی خود نزدیک می‌شوند. بر اساس آخرین گزارش، آنها با شدت کامل در تورها بولینگ انجام داده اند و از خودگذشتگی خود را برای بازگشت قدرتمند به نمایش گذاشته اند. برای سنجش بیشتر سطح تناسب اندام خود، این دو در بازی های تمرینی که توسط NCA سازماندهی شده است، شرکت خواهند کرد. تیم پزشکی BCCI از نزدیک پیشرفت آنها را زیر نظر دارد و پس از ارزیابی عملکرد آنها در مسابقات تمرینی تصمیم نهایی را در مورد آمادگی آنها خواهد گرفت.

KL Rahul و Shreyas Iyer

KL Rahul و Shreyas Iyer، دو ستون حیاتی ترکیب ضربه‌زنی هند، تمرین ضربه‌زنی خود را در تور از سر گرفتند. در کنار این، آنها تمرینات سختی را برای قدرت و تناسب اندام انجام می دهند تا تناسب اندام خود را دوباره به دست آورند. تیم پزشکی BCCI از پیشرفت خود تا کنون ابراز رضایت کرده است و برنامه‌هایی را برای تشدید تمرینات خود در هر دو زمینه مهارت‌ها و آمادگی در روزهای آینده ترسیم کرده است. هدف از این مرحله این است که آنها در بهترین حالت خود به میدان بازگردند.

ریشابه شلوار

ریشابه پنت، ویکت بان برقی-بتسمن، گام های مهمی در توانبخشی خود برداشته است. او اکنون تمرینات ضربات پنبه‌بازی و ویکت‌بازی را در تورها آغاز کرده است و پیشرفت قابل‌توجهی را در شرایط بدنی خود نشان می‌دهد. BCCI یک برنامه تناسب اندام شخصی برای او طراحی کرده است که شامل تمرینات قدرتی، انعطاف پذیری و دویدن است. با چنین تمرینات فشرده، پانت قصد دارد جایگاه خود را در تیم بازپس گیرد و به موفقیت تیم در مسابقات آینده کمک کند.

بیانیه جی شاه

جی شاه، دبیر افتخاری BCCI، از پیشرفت بازیکنان و تعهد آنها نسبت به توانبخشی آنها ابراز خوشحالی کرد. او بر اهمیت آمادگی بازیکنان و اینکه چگونه در عملکرد کلی تیم نقش اساسی دارد، تاکید کرد. علاوه بر این، او به هواداران اطمینان داد که BCCI در ارائه بهترین امکانات پزشکی و حمایت از بازیکنان در طول دوره توانبخشی آنها در آکادمی ملی کریکت، سنگ تمام نمی گذارد.

همانطور که BCCI آخرین به روز رسانی های پزشکی و تناسب اندام را در مورد این پنج بازیکن به اشتراک می گذارد، علاقه مندان به کریکت در سراسر کشور پر از انتظار برای بازگشت آنها به زمین هستند. پیشرفتی که توسط Jasprit Bumrah، Prasidh Krishna، KL Rahul، Shreyas Iyer و Rishabh Pant به نمایش گذاشته شد، گواهی بر عزم و انعطاف پذیری آنهاست. با راهنمایی و حمایت تیم پزشکی BCCI، این بازیکنان به از سرگیری نقش های خود به عنوان دارایی های کلیدی برای تیم کریکت هند نزدیک تر می شوند. از آنجایی که ملت مشتاقانه منتظر بازگشت آنها هستند، امید است که آنها به زودی بار دیگر عرصه کریکت را با عملکردهای مثال زدنی خود جلال دهند.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما