TEFAF نیویورک: نمایشگاه جهانی مملو از هنر و طراحی

اگر موزه هنر متروپولیتن را در مخلوط کن قرار دهید، ممکن است به چیزی شبیه TEFAF نیویورک برسید. یکی از دو نمایشگاه سالانه‌ای که توسط بنیاد هنرهای زیبای اروپا برگزار می‌شود (دیگری در ماستریخت است)، که این هفته اسلحه‌خانه تاریخی پارک خیابان در منهتن را با اشیاء هنری و طراحی مدرن و معاصر پر می‌کند، حتی به راهروها و بالا می‌ریزد. به طبقه دوم

این می‌تواند در کنار هم قرارگیری‌های سرگرم‌کننده در ساختمان احیای گوتیک 1880 ایجاد کند. امسال، فریدمن بندا آلبوم عکس (پایه 101)، یکی از نزدیک به 100 غرفه دار، چندین گلدان رنگارنگ Ettore Sottsass را در زیر پرتره دائمی نصب شده از Wade Hampton Hayes، یک سرتیپ در گارد ملی نیویورک نشان می دهد. برای سیل مبلمان، جواهرات، هنر و آثار باستانی چندین هزار ساله، اغلب در یک غرفه آماده باشید.

اگر تصمیم دارید 55 دلاری که برای ورود به آن هزینه دارد را بپردازید، توصیه می‌کنم یک رویکرد شکار رفتگر را در نظر بگیرید و به تک تک قطعات فکر کنید. «مدل‌هایی با کشتی مدل» نوشته فیلیپ پرلشتاین، همراه با آثار قوی مایکل ری چارلز و عمر با در تمپلون (326)، شیئی است که ارزش جستجو را دارد، همانطور که Fernand Léger در آن است Robilant+Voena (103) و یک جفت نقاشی دیواری باورنکردنی NC Wyeth – یکی با کارهای اضافی توسط پسرش اندرو – در برنارد گلدبرگ هنرهای زیبا، LLC (357)، که همچنین دو نقاشی دیواری به یاد ماندنی وینولد ریس آرت دکو را نشان می دهد که از ساختمان امپایر استیت دوباره کشف شده اند.

آینه سبز پودری برنزی و مسی اثر کلود لالان در گالری لوفور (209) ستاره هر اتاق خوابی خواهد بود یک “کابینت تمساح” در اواسط قرن گالری Dansk Møbelkunst (320). و قبل از ترک، مطمئن شوید که هنر پوستر پیدا شده را با هم مقایسه کنید ادوارد تایلر ناهم توسط هنرمند ایتالیایی Mimmo Rotella (321) با قطعه ای بسیار مشابه از Jacques Villeglé در Galerie Georges-Philippe & Nathalie Vallois (358) و شمارش کنید که مل بوشنر چند بار روی یک جوهر کوچک روی کاغذ نوشته “بله بالله” نوشته پیتر فریمن، شرکت (306).

در همین حال، برخی از غرفه های کامل از بین جمعیت متمایز بودند. در زیر نه نفر برتر من هستند.

شما همیشه می توانید برای نمایش ده مگاگالری بشمار با ارائه انفرادی قوی در این مورد، گالری پیس با گسترش کلاژهای انتزاعی، از دهه 50 تا 80، توسط لوئیز نولسون، از نمایشگاه خارج می شود. مستقیماً cater-corner نمایش حداقلی نقاشی های 1940-1950 Zwirner از مجموعه “Variant/Adobe” جوزف آلبرز است. کلاژهای نولسون که تکه های مقوا را با کاغذ، نوار فلزی و چوب ترکیب می کند، ناهماهنگی شگفت انگیزی دارد. چیدمان تقریباً شلوغ او هرگز نمی تواند کاملاً تابع لبه های ناهموار مقوا باشد. مستطیل های افقی آلبرز آرامشی ماورایی را القا می کنند، اما با جفت های داینامیک خط تیره های عمودی که گاهی به طرز نگران کننده ای شبیه چشم های کارتونی به نظر می رسند، جان می بخشند. (و درست در سر راه، در گاگوسیان (350)، جف کونز در اثر متضاد خود در سال 1990 با جدیت به سینه برهنه همسر سابقش سیچیولینا خیره شده است.)

این گالری‌ها غرفه‌های هنر نمایشگاهی همه چیز را به جز سینک ظرفشویی به نمایشگاه‌های منسجم تبدیل می‌کنند. کارما نیمکت عمیقی از نقاشی‌ها را با مضمونی معماری ارائه می‌کند: برجی 1966 اثر جورجیو دی کیریکو، که به نظر می‌رسد بر روی پیکره‌های کوچک خودنمایی می‌کند، پرتره‌ای نگران‌کننده از دوگانگی روان‌شناختی است، در حالی که نقاشی لین درکسلر از درختی که پشت حصار نارنجی درخشانش پنهان شده است، می‌تواند ادای احترام استعاری به خودآزاری والدین باشد. دو راهرو، گالری طراحی Demisch Danant غرفه خود را مانند یک خانه خوش سلیقه با منسوجات دیواری قدرتمند شیلا هیکس، کنسول لاکی قرمز جذاب ماریا پرگی و Noé Duchaufour-Lawrance 2021 «صندلی چوب پنبه سوخته» تجهیز می کند.

افراد برهنه در کلاژهای فرانتس وست دهه 80 و 90 در نمایشگاه این گالری وین به تصویر کشیده می‌شوند، اما بیشتر برهنه‌های جالب آن در اوایل قرن گذشته توسط اکسپرسیونیست‌های آلمانی و دیگر نام‌های پررنگ (ارنست لودویگ کرشنر، میرو) ساخته شده‌اند. قطعه مورد علاقه من در غرفه، اگر نه در کل نمایشگاه، نقاشی اگون شیله از یک زن دراز کشیده بود. اعجوبه اتریشی که یک ران پهن را با خط مشکی استادانه خود محصور کرده بود، کاغذ قهوه ای خشن را به گوشت خامه ای جاودانه تبدیل کرد.

دیوارهای خاکستری تیره و یک فرش سیزال، محیطی عالی برای آثار اوایل دهه 2000 توسط بریجت رایلی، نقاش سرسخت انگلیسی، ایجاد می‌کند که همگی دارای امواج غلتشی و رنگ شفاف او هستند. این امواج در یک کارتون گواش 6 در 9 فوتی که کمتر دیده می شود، بسیار متفاوت هستند. مطمئن شوید که به اندازه کافی نزدیک شده اید تا سوال جذابی را که رایلی از یک طرف برای خودش گذاشته است ببینید: “آیا این شکل باید آبی باشد؟”

نقاش 83 ساله وینی، مارتا جونگ‌ویرت، روی ورقه‌های بزرگ کاغذ کاردستی یا تکه‌های مقوای مستعمل کار می‌کند و هر وسعت قهوه‌ای کم‌رنگ را با چند خط قرمز گویا و گل آلود مشخص می‌کند. این یک استعاره دراماتیک از وضعیت انسانی است، با ازدواج نامتجانس اشتیاق معنوی و گوشت بیش از حد فانی. از نظر بصری، حتی چشمگیرتر است: در حالی که رنگ جونگ‌ویرت ظرافت خط‌های راه راه یا ظرافت تصادفی لکه‌ها و لکه‌های روغن را به نمایش می‌گذارد، همان جزئیات روزمره به ژست‌های او نشاطی می‌بخشد که پیدا کردن آن بر روی بوم ژسو به سختی انجام می‌شود.

خورخه پاردو هنرمند آمریکایی کوبایی مرز بین هنر و طراحی را گسترش می دهد، اما هرگز کاملاً نمی شکند. یک نوار مشبک ساخته شده از چوب تراش خورده با روتر و پانل های قرمز شفاف، که از ساختمان استودیوی پاردو در لس آنجلس جابجا شده است، غرفه را به همراه چراغ های مشخصه او ثابت می کند. اما یک جفت دیوار انتزاعی جدید ناهموار با اکریلیک و مداد رنگی فریبنده است. برای توجه به پیچیدگی های عجیب و غریب آنها وقت بگذارید: آنها شبیه نمونه های علمی شکار مارمولک های فرازمینی هستند.

ورنا لوونسبرگ (1912-1986) در بازل طراحی، تئوری رنگ، رقص، رقص و بافندگی را مطالعه کرد و عمیقاً تحت تأثیر بازدید از پاریس قرار گرفت. اما بیشتر زندگی هنری او در زوریخ اتفاق افتاد، جایی که او پنج ترکیب هندسی عمیقاً غیرمعمول را در این غرفه نقاشی کرد. خطوط نازک بنفش و آبی بلوک‌های بزرگ‌تری از سبز و خاکستری را در یک بوم بی‌عنوان از سال 1978 تقسیم می‌کنند – احساس می‌کنید در زیر نور مهتاب دنبال سراب می‌روید.

نمایشگاه هنر TEFAF نیویورک

جمعه-سه شنبه، 12-16 مه، در Park Avenue Armory در منهتن. tefaf.com.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان