The best way to Make Your مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن Appear to 1,000,000 Bucks

فاضلاب حاوی نیتروژن و فسفات است که به عنوان کود باعث رشد جلبک ها می شود. این حجم از آب حاوی باکتری ها و مواد شیمیایی مانند نیتروژن و فسفر است که به عنوان کود عمل می کنند، اما تا حد زیادی عاری از مواد جامد است. بسیاری از مردم به آنها شیر آب می گویند، اما فقط شیر آب است که باید اجازه دهید آب به بیرون جریان یابد.

این سیستم معمولاً در محیط های روستایی یا زمین های بزرگ که در آن تصفیه متمرکز فاضلاب غیرعملی است استفاده می شود. این یک سیستم کاملاً منفعل است. یک سیستم سپتیک به طور معمول توسط نیرویی جز نیروی جاذبه تامین نمی شود. در حالت ایده‌آل، یک سیستم فاضلاب کاملاً مانند یک سیستم سپتیک نیروی جاذبه دارد. تعداد چربی ها یا گریس ها را در سیستم خود کاهش دهید. هر چیزی که سنگین تر از آب باشد، برای تشکیل لایه لجن فرو می رود.

آشنایی با سپتیک تانک فاضلاب

بنابراین سینک‌ها دارای حلقه‌های لوله‌ای به نام تله P هستند که آب را در حلقه پایین نگه می‌دارد و مانع از برگشت گازها به داخل خانه می‌شود. هنگام محوطه سازی برای استخر، باید طرحی برای کار داشته باشید. برای کاهش خطرات بهداشت عمومی و حفاظت از منابع آب آشامیدنی، قوانین ایالتی که از 1 ژانویه 1996 اجرایی شد، حداقل استانداردهای ساخت، طراحی و مجوز را برای سیستم های فاضلاب در محل تعیین می کند.

septic tank اگر نمی توانید یک میدان زهکشی برای تخلیه سپتیک خود نصب کنید، نمی توانید سپتیک تانک نصب کنید و باید فاضلاب و فاضلاب را به نزدیکترین فاضلاب اصلی پمپ کنید یا از تصفیه خانه فاضلاب استفاده کنید. به همین دلیل است که جوامع تصفیه خانه های فاضلاب می سازند و قوانینی را علیه انتشار فاضلاب خام در محیط اجرا می کنند.

Introduction To Septic Tank

فاضلاب حاوی مواد آلی است که باکتری های موجود در محیط شروع به تجزیه می کنند. به جای آن، گازها از یک لوله هواکش بالا می‌آیند – اگر به پشت بام خانه‌ای نگاه کنید، یک یا چند لوله هواکش را خواهید دید.

الیوت می‌افزاید: «بسیار مهم است که یک حرفه‌ای به آن نگاه کند. جامدات معلق در فاضلاب باعث می شود آب کدر به نظر برسد و می تواند بر توانایی تنفس و دیدن بسیاری از ماهی ها تأثیر بگذارد. در این تصویر سه لایه را مشاهده می کنید. چگونه می توانم سپتیک تانک خود را تمیز کنم؟

What Is The Choice?

در این مواقع، زمین یخ نمی‌زند و دسترسی آسان‌تر به مخزن را امکان‌پذیر می‌کند و فعالیت بیولوژیکی در مخزن می‌تواند قبل از سرد شدن بیش از حد خود را دوباره برقرار کند (موجودات میکروبی مانند گرم شدن آن). به طور دوره ای، یک لوله عمودی از لوله اصلی به سطح بالا می رود، جایی که توسط یک دریچه منهول پوشانده می شود. حجم زیادی از آب که از زیر دال سیمانی خانه یا محل سکونت نشت می کند، باعث متورم شدن مقدار خاک های گسترده می شود.

وقتی این کار را انجام می دهند، این باکتری ها اکسیژن آب را مصرف می کنند. افزایش جلبک ها، کاهش اکسیژن و تیرگی توانایی یک رودخانه یا دریاچه برای حمایت از حیات وحش را از بین می برد و همه ماهی ها، قورباغه ها و سایر اشکال حیات به سرعت می میرند.

هیچ کس نمی خواهد در مکانی زندگی کند که بوی بد می دهد، پر از باکتری های کشنده است و نمی تواند آبزیان را پشتیبانی کند. دارای دو محفظه یا جعبه است و یک مخزن از طریق لوله ورودی فاضلاب را دریافت می کند. فاضلاب از یک طرف به مخزن جریان می یابد و از طرف دیگر از مخزن خارج می شود.

این مخزن ممکن است 1000 گالن (4000 لیتر) آب را در خود جای دهد. قطر اصلی فاضلاب ممکن است 3 تا 5 فوت (1 تا 1.5 متر) باشد. یک لوله زهکشی معمولی 4 اینچ (10 سانتی متر) قطر دارد و در ترانشه ای به عمق 4 تا 6 فوت (حدود 1.5 متر) و 2 فوت (0.6 متر) عرض دفن می شود. این آب از سپتیک تانک خارج می شود و به یک میدان زهکشی می ریزد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با تصفیه فاضلاب بهداشتی (کلیک بر روی وب سایت زیر کلیک کنید) وب سایت خود باشید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان